Žij sekundou, neboť každá vteřina může změnit tvůj život...

Dopis pro Toma

29. dubna 2011 v 15:13 | Lucky Lucy |  Povídky Lucy
Učitelka se rozhodla, že nám zadá úkol do infošky.
Měli jsme napsat pět dopisů, z mých by se daly uvést tak tři :D.
Tenhle mě prostě jen tak napadl, jen bylo těžké, opravovat veškerou diakritiku, neboť ve škole se nám zlooseroval počítač, takže opravovat to bylo fakt náročný, zapotila se mi ruka na TouchPadu :D.
A jak jsem tak seděla vedle Šéfky, ona ze srandy řekla, že to napíše o mně... Tak jsem jí odpověděla, že ji také ve svém dopise zmíním, takže se těšte na Kristinu! :D


Hamburg 1.9. 2010
Milý bráško,
asi mi ani neuvěříš, jak se těším domu, za vámi. Můj týden byl náročný jako učení psa mluvit. Když si to spočítáš, jsem pryč už devět dni od doby odjezdu. Povím ti, jak můj týden probíhal a doma ještě znova a znova, dokud tě neomrzím.
Jakmile jsem přijel, bylo kolem půlnoci (pani na recepci byla v mírném polospánku), ubytovali mě na pokoji s Davidem, který spal. Bylo náročné, chodit tak tiše, aby se neprobudil. Avšak můj spolubydlící spi tak tvrdě, až je to slyšet....takže se příliš nevyspím. Další dny probíhaly jednotvárně. Ráno vstanu, obléknu se, upravím, nestíhám ani snídat a spěchám do studia. David Každou chvíli vykoukne ze dveří a začne na mě a Kristinu křičet. Neboj, už jsme si zvykli. Prý se máme víc snažit, když jsme se rozhodli pro společné album. Vzpomínám na tebe, když zpíváme písničky, co jsme složili my dva. Obzvlášť In die Nacht.
Nyní čekáme na letišti na soukromé Davidovo letadlo. Poletíme na turné po Americe. Stýská se mi po domově, po Skottym. Ale Kristina je kamarádka, pomáhá mi. Doufám, ze se brzo uzdravíš a třeba přijedeš za mnou do Kanady. Pozdravuj rodiče a spolužáky ve škole a hlavně ti držím palce, ať ti dobře dopadne ta operace!
Tvůj smutný, mladší bráška Bill
Vaše Sestra1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama