Žij sekundou, neboť každá vteřina může změnit tvůj život...

Červenec 2011

Maminka vypráví...

23. července 2011 v 23:36 | Lucky Lucy |  Co se u nás děje...
Zopakujeme si to?

Tohle slýchávám velmi často... Také většinou s nadšeným úsměvem odpovíte: "Jasně, že ano!" ?

Ale věta: "Dáme si repete?" ????

Když mi bylo pět let (sestře sedm), maminka nám tohle řekla poprvé. Jako malé dítě jsem samozřejmě měla spoustu otázek :)

"Dáme si repete?"

"Maminko, co to znamená repete?" Zdvihla jsem oči na maminku, která stála nade mnou.

"To je, Lucinko, když si chceš něco zopakovat." Pohladila mě po hlavě. Přikývla jsem, že rozumím a dál si skládala své puzzlíky s krtečkem.

Asi o týden později jsem si vyrazili do ZOO. Staly se tam dvě úžasné věci, já si to už nepamatuji, ale maminka nám to vyprávěla.

Přišli jsme k výběhu se slony. Všichni si je prohlíželi a říkali jak jsou velcí, jak se pomalu pohybují, co všechno dělají...

A já se mezitím dívám do vzduchu a ukazuji: "Hele tatínku, moucha!"

Přišli jsme se podívat na slony a já mám oči jen a jen pro mouchu

A protože bylo obrovské horko, koupili nám rodiče zmrzlinu. Sestra ji samozřejmě (jako vždycky) měla až za ušima (to dělá dodnes). Když jsme ji doblízaly, tak jsem se otočila a zeptala se:

"Maminko?"

"Hm?" Odpověděla, že poslouchá a podívala se na mě.

"Dáme si repete?"

Píšu Fuck You na vítězný pohár... aneb jedna velká směsice

7. července 2011 v 23:09 | Lucky Lucy |  Co se u nás děje...
A tak jsme se rozhodli, že si koupíme granolky :D.
Víte... granolky nejsou hranolky. Jsou totiž z kočičích granulí...

Tak takhle začíná každý můj den...
Budík zazvoní v sedm a já ještě ležet zůstanu. Vždy příjdu pozdě, v těláku jsem až ta druhá (eh, předposledí :D), a proto píšu Fuck You na vítězný pohár...

Ne, vůbec tu nevypisuju text od Beichte :D

Ale všechno je pravda! Akorát s tím pohárem... nebyl to pohár, ale diplomy za nejlepší tři místa, páč jsem běhala kilometr, skákala do dálky a běhala šedesátku sama :D z celých devítek :D. A nenapsala jsem na ně Fuck you, ale FUCK OFF, CHCÍPNI a MAL JE ZOMBIE (zkratka jména učitelky :D) a pak sem z nich udělala vlaštovky a pustila je večer (když jsem ještě byla doma, teď jsem u babi) z okna ze 4. patra. Pak jsem je šla posbírat, páč by naše matička zemička nebyla ráda a hodila je do koše (to jsem tomu pomohla, co? :D)

...jsem upřímná, i když to není vhodné a od doby mé zpovědi, mě náš farář nenávidí...

Od té doby, co jsem ve škole veřejně přiznala, že mám ráda TH, mě všichni ignorují... (néé, voni to dělali i před tím :D)

Mě to vkládání videí, obrázků a smajlíků prostě nebude a nebude fungovat! Sakra! To je život! Ani kopnout do toho nemůžu, páč je to noteboook :D

Já se nudíííím :D. Znáte ten pocit, kdy máte chuť mlátit hlavou do stolu, ale nemůžete, protože celej barák včetně křečka spí?

Nemáte někdo nějakej vtipnej nápad, situaci nebo konverzaci do povídky? Nesmí to být moc sprostý, už u Signed In z toho ségra měla škytavku (a to skoro vůůůbec není sprostá...no možná :D)

Tak zdar počítačoví maniaci! (tedy já) :D
Se svobodnou rukou a hvězdou na zadku,

vaše Sestra2