Žij sekundou, neboť každá vteřina může změnit tvůj život...

Táhli, táhli, ale nevytáhli... :D

24. října 2011 v 12:07 | Lucky Lucy |  Povídky Lucy
Tak takle vzniká blbost :D Little Game. Na soustředění roztleskávaček jsme samozřejmě hráli pro malé děti pohádky a já vždycky vyžrala tu nejhorší roli :D Vlk, ježibaba, slepička a podobně :D. (Nejhorší byla slepice, takový obrovský kostým, vešli by se do toho 3, ale vtipné to bylo, protože mi často padala čepice, takže se děti ptali, proč ta slepička tancuje. A já si stále křídlem spravovala čepici... :D) A potom to přišlo: roztrhla jsem kostým, když jsem jako vlk padala do studny (do trampolíny :D), byla schovaná v domku jako ježibaba, flákla s Jendou do chlívku a lehla do budky :D.

"Neeeein!"

Ozval se hlasitý výkřik z pokoje. Bylo kolem půl páté ráno a každý z hostů hotelu měl ještě půlnoc...

"Pusť! Nikam nejdu!" Nešlo nerozpoznat, komu ten hlas patří. Bill si evidentně uvědomil, že se má cenu všemu bránit a po incidentu s Natálií odmítal vstávat z měkké postele. Nechtěl jít ječet na fanoušky Schreiii a spát v tourbuse!

Pevně, ale doopravdy pevně se chytil pelesti postele a nehodlal se pustit, ani kdyby na něj pustili Scottyho.

"Billeee, tobě to ještě nestačilo!"

Zaječel na něj Tom a snažil se ho mocmomocí dostat z postele.

Ale Bill se držel....držel se hoooodně pevně...

"Však ty ještě uvidíš!!"

Vzkřikl Tom tak hlaitě až mu přeskočil hlas a vyjekl jak holka. Naštvaně hodil po Billovi svůj vlastní polštář, který si přinesl na stálé mlácení bratra po hlavě a odešel z pokoje. Bill si oddechnul a převalil se na druhý bok...

A - to by stačilo :D Potom to pokračuje nějakými těmi pohádkovými větami jako -
Táhni, táhli, ale Billa nevytáhli...
Zavolali na Davida: "Daveee! :D"
Jen pojď, bude nás víc, nebudeme se bát šéfa nic :D
Táhli, táhli, Bill vzduchem letí, utrhl čelo i s pelestí :D (neeein, to tam asi nebude :D)
Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?? :D
Já! A kdo jsi ty?
...On tam leží na dvoře, nožky má nahoře... BOJÍM SE, ŽE UMŘE!!! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mk mk | Web | 25. října 2011 v 18:25 | Reagovat

dobrá povídka :)

2 grama grama | Web | 29. října 2011 v 15:56 | Reagovat

ahoj :) Poď sa pozrieť na môj grafický blog. :) Toto nie je reklama, ale skôr ponuka, pretože na blogu sa ti možno moja grafika zapáči na toľko, že si aj niečo objednáš. Na objednávku robím designy, avatary, signatury, ikonky, popisky/nápisky/menovky,oddelovače, PNG srdiečka, kvietky...a postavy. Ak si objednáš niečo, je možné, že ti to spravím ešte do toho dňa do pár hodín. Lebo poslednú dobu ma grafika veľmi baví...no ak si nič neobjednáš, tak ťa aspoň poprosím, aby si mi napísala pod nejakú grafiku, či sa ti aspoň moja grafika páči a čo si o tom myslíš. Okrem toho na blogu organizujem najväčšiu SONC - súťaž o naj celebritu, v ktorej je už prihlásených viac než 50 celeberít a bola by som rada, keby si s atam prihlásila aj ty so svojou! :) Prepáč, ak som ťa tam už náhodou pozývala, no neviem presne. :) Prepáč, ak ťa otravujem a nehnevaj sa, že ti to nepíšem do reklám, ale nepovažujem to ako reklamu. :) Tak ahoj, a dúfam, že sa prídeš aspoň pozrieť :)
P.S - tvoj dess sa mi veľmi páči! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama