Žij sekundou, neboť každá vteřina může změnit tvůj život...

Little Game 4.

26. února 2012 v 23:02 | Lucky Lucy |  Povídky Lucy
Ano, je to pravda, po dlouhé době (měsím, to je sakra doba Smějící se) se vracím zpět a napadlo mě, že by bylo dobré trochu postoupit. Některé fráze vám možná přijdou zvláštní, neboť byly dopisovány například o půl páté ráno, přičemž já byla nadopovaná kostkovým cukrem (po kávě bohužel spím Usmívající se) neboť to byla jediná možnost, jak se k povídce dostat.
Tento dílek bude hodně odpočinkový, protože nehorázně ráda vzpomínám na základku, kde učitelé byly přísní, měli jsme z nich respekt (sem tam si z nich urobili nějaký ten žert samozřejmě Smějící se), ale stáme na tu dobu ráda vzpomínám a ještě radši se chovám jako dítě *radostně se uculuje, poskakuje jak na pružinkách a tleská jako by dostala tu nejkrásnější panenku na světě* Smějící se. Dítě budu pořád, doufám, že nejsem jediná Zamračený

Přeji Pěkné Počtení :D
Lucky Lucy

Little game: Milujeme školu!"Billeeeeeeeeeeeeeeee! Děléééééééééj" Snaží se Tom vystrkat svého bratra z koupelny… Bože! Co tam tak dlouho dělá???

"Kdo si počká, ten se dočká…" Šklebí se do zrcadla Bill, přičemž si nanáší řasenku.

"A kdo si počká ještě dýl, má velký nic! Za pět minut odjíždí autobus! Ať už s námi, či bez nás!" Kopne dredáč do dveří, když letí do pokoje pro novou gumičku, neboť tu původní roztrhl při záchvatu strachu nestihnutí školy…

"Půjdem pěšky Tomi, to ti neuškodí."

****************

Matematika

"Brý den!" Málem se rozpadnou dveře jejich učebny, když dovnitř vletí dva kulové blesky s hlasitým vydechováním Toma a s cinkáním Billových řetězů na krku.

Učitelka se s pohledem vraždící bestie otočí do třídy, zahlédne dva mega-tetra-giga moc schvácené chlapce, položí křídu na lištu u tabule a jde ke katedře pro třídní knihu.

"Kaulitz a-", poupraví si nakřivo sedící brýle na nose a zaměří svůj X-ray pohled na druhého z dvojčat, "a Kaulitz. Jak nečekané. Kaulitz s Kaulitzem… můžete mi nějak zdůvodnit vaši nynější nepřítomnost?"

"Nemůžeme, paní učitelko Heinderová, neboť nyní jsme tu." Odpoví na hodně špatně položenou otázku mladší z bratrů. Ovšem když vidí zbrunátnělý obličej děsivé saně se zubní protézou, radši ztichne.

"Kaulitz!!!", rozkřikne se divá zvířecí zástupkyně plazů po třídě… Nebo možná jako krvelačná veverka připravená k útoku. Sáhne do pravé kapsy kalhot a je zřetelně vidět, jak mačká antistresový míček, pomalu se nadechne a zpět vydechne: "Kaulitz i Kaulitz - sedněte si. Už nikdy vás tu nechci vidět po zvonění."

'Však ty ještě změníš svůj názor, fuchtle jedna', pomyslí si dvojčata zároveň s unisono protočením očí.

Chemie

"To si vážně myslíš?" Rozesměje se nyní již nahlas mladší z dvojčat. Po chvilce potlačované nepříčetnosti obtloustlý chemikář nevydrží a na Billově hlavě přistane oranžová křída. Ovšem je víceméně jasné, že si člověk s 'vlasy až do patřičných výšin' nemůže všimnout nějaké pitomé nezajímavé křídy, odpočívající si v jeho vlasech.
Učitel sice už začíná rudnout, ale upozorněný stále na sebe upozorňuje svou nepozorností a nekázní…

Osamělá moucha se rozhodla užít si trochu toho prašného, mírně radiačního (no… :D) vzduchu, neboť si zalétla zrovna do této učebny. Ale hodně těžko rozdýchávala, když jí těsně kolem jejích složených očí proletěla:
…propiska…

…lžička na míchání roztoků…

…další propiska…

…guma… (žáci nyní začínají stavět z lavic bunkry)

…studentský průkaz právě zkoušeného… (nebojte, vůůůbec nebrečel :D)

…zabavený míček… (učitel ho svou špatnou muškou vrací původnímu majiteli :D)

…stará svačina… (bez původního majitele, lehce zapáchající…)

…neidentifikovatelný předmět z učitelovy sbírky… (žáci začínají po telefonu shánět samopaly na obranu, začíná válka na gymnáziu :D)

…a…
MOKRÁ HOUBA…

To už se moucha pěkně naštvala, rozmyslela si svůj původní záměr oblétnutí prostoru a s vypouštěním nadávek na jejím skromném jazyku se usadila na lehce začouzený strop.

"Kterej debil..!!!" Rozkřikl se právě uhozený mokrou houbou. To snad není možné! Takovej klidnej den to mohl být a najednou si přiletí houba a zničí jeho pokec Andym sedícím za ním. Třída se pomalu zjevuje za bunkry postavených z lavic.

"Doporučuji vám, Kaulitz, aby jste mě oslovoval uctivěji." Poté spolužáci skončí zase pod lavicí, ale z jiného důvodu. Smích.

Němčina

Až na Billovu úžasnou větu vyjadřující něco, čímž se pochopení spolužáků rozhodně nemohlo přiživit. Jeho věta na tabuli napsaná "Ich mochte mit Tom im Bett muckeln." sklidila obrovský úspěch, neboť všichni si pod 'muckeln' představili v této době velmi oblíbené 'muckwám tě, mucík :-*'. Nikdo nepochopil, že to podle kapely znamená: "Chtěl bych s Tomem ležet v posteli pod peřinou a kvíkat jako morče." (Pozn.: To né já, to ta kniha :D) Takže z toho nakonec bylo muckání s Tomem. No co, Bill si řekl, že by mu to nevadilo… Ehm… (Pardon :D)

Biologie

"Billeeee!!"

"Andyyyy!!"

"Bille?"

"Andy??"

"Bille??"

"No Andy???"

"Vozíííčku!"

"PET láááhev!"

V té chvíli vstoupí do třídy učitelka Heinderová, která ještě před momentem rokovala za dveřmi s učitelem chemie, upozorňujícím na Kaulitzovo stálé na sebe upozorňování svou nepozorností a nekázní…

"Vozíííček přijede k tabuli", řekne až přehnaně vysokým hláskem, "a PET láhev zaleje ty vaše saharský chcípliny!"

************
!Crrrrrrr!!!!!
Zvonek oznamující začátek přestávky se rozdrnčí, přičemž dvojčata na sebe mrknou a vyletí z lavic.

"Kaulitz a-", ježiš, to je nepozná??? "-A Kaulitz. Kampak?"

"My se prosím snažíme zmizet." Odpoví s klidem Bill a rukou chytne Tomovu paži, se kterou dredáč hodlal vystartovat plnou parou ze třídy.

"A vy SNAD nevíte, že hodinu vždy končí učitel?"

"Samozřejmě víme, jen posloucháme váš příkaz."

Učitelka se nechápavě podívá, poupraví si brýle na nose a nasadí ten u některých kamenný pedagogický výraz.

"Jaký?"

"Zněl: Už nikdy vás tu nechci vidět po zvonění." Zopakoval ženským hláskem Bill.

Úča padla do šoku… Nebo možná ne…

"KAULITZ!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četl/a jsi Little Game? Klikni prosím!

Že by KLIK? :D

Komentáře

1 Kakxy Kakxy | Web | 27. února 2012 v 1:02 | Reagovat

Boží :D *musela se mrknout na její blog... O5* válela jsem se smíchy :D *zejtra, nebo spíše dneska, si její blog bude muset celý projet :D* *Mardukovsky se tlemí*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama